Sierpniowe wesele w stylu GLAMOUR w Zajaździe Bumerang

Dodano 12.8.2017

Styl GLAMOUR - to niezwykle modny od jakiegoś czasu synonim wyszukanej, lekko staroświeckiej elegancji, połączonej jednak w wyrafinowany sposób z nowoczesnością. Bogactwo dekoracyjnych detali, połyskujących materiałów oraz przepych i odwaga w kompozycji form i kolorów - budują niesamowicie energetyczny i subtelny zarazem klimat. GLAMOUR dziś już jest nie tylko pewną modą aranżacji wnętrz i sposobu ubierania się, ale w ogóle stylu życia tych, którzy go kochają. Dziś bardzo GLAMOUR było w Zajeździe Bumerang. Na parę nowożeńców i ich gości czekała niecodzienna aranżacja. 

 

Na czarno ubrane krzesła z różowymi elastycznymi szarfami, a właściwie modnymi opaskami, świetnie komponowały się z rozłożonymi pod nakryciami dla gości lnianymi bieżnikami w secesyjne czarne, folorystyczne wzory. Różowe serwetki przy talerzach i upominkowe pierniki w kształcie serca, przewiązane kokardką w takim samym kolorze były doskonałymi akcentami, które świetnie prezentowały się na tle czerni równo ustawionych czarnych krzeseł.

 

Stół dla nowożeńców udekorowany był specjalnym ozdobym obrusem z wypukłym wzorem różanym, który był wspaniałą bazą dla dekroacji kwiatowych. Różowe hortensje i tego samego koloru eustomy w brązowo-czarnych doniczkach, ciekawie komponowały się z kryształowymi świecznikami w formie małych akcentów.

 

Na stołach gości dominowały wysokie dekoracje kwiatowe w wazonach z przezropczystego szkła, gdzie oprócz hortensji i eustomy dobrane zostały jeszcze sezonowe, piękne gladiole. Nie byłoby jednak uroczego blasku i wrażenia luksusu, gdyby nie  koralikowe, girlandowe świeczniki, które przeplatając się i uzupełaniając kompozycje kwiatowe, dodawały czaru i magi uroczystości. 

 

GLAMOUR korzysta z wynalazków współczesnej technologii w zakresie wzornictwa. Coraz częsciej na ślubach i weselach stosuje się dekoracje z podświetlanych dużych liter. I tym razem na sali zagościło duże słowo LOVE, podświetlane specjalnymi żarówkami, które ustawiono w rogu sali, niedaleko Państwa Młodych. A za nimi, dopełnieniem całości była biała tiulowa ściana z kwiatowymi elementami i czarnymi motywami, co harmonizowało z wystrojem stołów i weselnych krzeseł.

 

Nie zabrałko akcentów GLAMOUR w doborze weselnych alkoholi i ich dekoracji. Urocze różowo-czarne kokardki podkreślały ducha imprezy. Black, White, Vanilla, Rose & Shine - oto co robiło klimat dzisiejszej weselnej uroczystości w Zajeździe Bumerang. Zobacz więcej zdjęć w GALERII.